Makale Çağrısı

Değerli Bilim İnsanları;

Trakya Üniversitesi Balkan Araştırma Enstitüsü’nün süreli yayın organı olan ve Aralık 2012’de yayın hayatına başlayan Balkan Araştırma Enstitüsü Dergisi (BAE-Dergisi), Temmuz ve Aralık aylarında olmak üzere yılda iki kez yayınlanmaktadır. Dergimizde Balkanlar; Tarih, Uluslararası İlişkiler, Siyaset Bilimi, Dil, Edebiyat, Folklor, Sosyoloji, Psikoloji, Felsefe, Din, Antropoloji, Coğrafya, İşletme, İktisat, Finans, Kamu Yönetimi ve Medya gibi alt disiplinler bakımından ele alan özgün çalışmalara yer verilmektedir. Değerli bilim insanları, sizleri bilimsel çalışmalarınızla dergimize katkıda bulunmaya davet ediyoruz.

Bu bağlamda, bilimsel çalışmalarını dergimize göndermek isteyen akademisyen ve araştırmacıların Balkanlara dair çalışmalarını:

  • Temmuz sayısı için en geç 1 Mayıs tarihine kadar,
  • Aralık sayısı için en geç 31 Ekim tarihine kadar
dergimizin ilgili iletişim adreslerine göndermelerini önemle rica ediyoruz. Gönderilecek makalelerin dergimizin internet sayfasında yer alan “Makale Yazım Kuralları” kısmında belirtilen esaslara uygun şekilde düzenlenmesi gerekmektedir. Yapacağınız katkılar dolayısıyla şimdiden teşekkür ederiz.
 
BAE Dergisi Editörlüğü
 
İletişim
Tel: +90 284 235 34 58
Fax: +90 284 236 31 79
İnternet: http://baedergisi.trakya.edu.tr
Bu içerik 31.07.2018 tarihinde yayınlandı ve toplam 1527 kez okundu.